عوارض جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن می تواند اعتماد به نفس از دست رفته در زنان را به آن ها باز گرداند . افرادی که زایمان های متعدد انجام داده اند و یا به دلیل افزایش سن و روابط جنسی متعدد دچار شلی واژن و افتادگی واژن شده اند با کمک جراحی زیبایی واژن می توانند تمام مشکلات ایجاد شده به دلیل افتادگی و شلی را برطرف کنند . جراحی زیبایی واژن به روش های مختلفی برای افراد انجام می شود ،می توان گفت جراحی پرینورافی را یکی از بهترین روش های جراحی زیبایی واژن نام برد .

جراحی پرینورافی می تواند شلی و افتادگی ایجاد شده به دلیل زایمان های متعدد را برطرف کند و جوانی را به بانوان برگرداند . با کمک انجام جراحی زیبایی واژن فرد می تواند از روابط جنسی خود لذت ببردو این امر می تواند اعتماد به نفس از دست رفته درآن ها را بازگرداند .

جراحی زیبایی واژن همانند دیگر جراحی های زیبایی واژن ازی محدودیت هایی بر خوردار می باشد و فرد باید بعد از انجام این جراحی اقداماتی را رعایت کند . یکی از اقداماتی که فرد باید به آن عمل کند این است که نباید تا 8 هفته مقاربت جنسی داشته باشد .

عوارض-جراحی-زیبایی-واژن

عوارض جراحی زیبایی واژن

خوشبختانه با کمک تکنیک ها و روش های نوین امروزه تمام روش های جراحی زیبایی واژن با کمترین خطرات و عوارض همراه شده است . در واقع جراحی زیبایی واژن جز دسته جراحی های زیبایی هایی به شمار می رود که از خطر و ریسک ناچیزی برخوردار می باشد . جراحی زیبایی واژن در بیشتر حالات خود به صورت سرپایی برای بیمار انجام می شود فقط در موارد معدود نیاز است تا بیمار یک روز بستری باشد .

عوارض جراحی زیبایی واژن بسیار ناچیز است و می توان با کمک روش ها و تکنیک های نوین امروز جراحی زیبایی واژن را با کمترین عوارض جانبی انجام دهیم . عوارض جانبی ناچیزی که بعد از جراحی زیبایی واژن برای بیمار وجود دارد از جمله درد اندک ،التهاب و ورم مختصر می باشد که با گذشت زمان به مرور از بین می رود . با کمک دستورات و تجویزات متخصص زنان میتوانید به سرعت دوران بهبودی را طی کنید و از جراحی زیبایی واژن خود لذت ببرید .

برخی از خدمات دکتر بختیاری متخصص زنان خوب در تهران

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

آمنیوسنتز

جراحی زیبایی واژن

با تشکر مدریت سایت دکتر بختیاری متخصص زنان