عمل زیبایی لابیا

عمل زیبایی لابیا در دسته جراحی های زیبایی واژن قرار دارد . عمل زیبایی لابیا می تواند تاثیر قابل توجهی در شکل ظاهری ناحیه واژن داشته باشد . در طی عمل زیبایی لابیا متخصص زنان اندازه های لابیا ها را متناسب می کند و فرد می تواند بعد از این جراحی از ظاهر ناحیه تناسلی خود لذت ببرد . برخی از افراد به دلیل اندازه نامتقارن لابیا دچار مشکلاتی می شوند ،با کمک این جراحی می توان در کمترین زمان مشکلات ایجاد شده  را تا حد قابل توجهی جبران کرد .

بیشتر افراد از متخصص زنان خود در رابطه با اندازه طبیعی و نرمال لبه های داخلی واژن خود سوال می پرسند ،برای این ناحه اندازه متعارفی بیان نشده است ،اما در حالت طبیعی می توان گفت که نباید لبه های بیرونی  از واژن بیرون بزند .

عمل-زیبایی-لابیا

دکتر بختیاری متخصص زنان خوب در تهران قبل از اقدام به جراحی لابیاپلاستی با بیمار خود مشورت می کنند ،بیماران باید از نتایج این جراحی انتظارات واقع بینانه داشته باشند ،انتظارات واقع بینانه از جراحی می تواند  رضایت بعد از جراحی را به حد قابل توجهی افزایش دهد .

دلایل جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی امروزه در بین بانوان بسیار فراگیر شده است و طرفداران بسیاری دارد . بیشتر جراحی زیبایی لابیاپلاستی به دلیل داشتن  ظاهری زیبا برای لابیا ها انجام می شود .گاهی اندازه لابیا ها در لباس پوشیدن و انجام تمرینات ورزشی  و یا پیاده روش مشکلاتی را برای فرد ایجاد می کند .جراحی لابیاپلاستی می تواند سبب شود تا زنان احساس بهتری داشته باشند و در روابط جنسی خود کیفیت بهتری را برقرار کنند .

اما اگر بخواهیم دلایل اصلی این جراحی را بیان کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم

  • داشتن درد در حین روابط جنسی
  • تمایل به داشتن ظاهر زیبای ناحیه تناسلی
  • عدم تقارن در لابیا ها
  • داشتن پوست اضافه در ناحیه کلاهک کلیتوریس که می تواند از تحریک جلوگیری کند
  • در هنگام ورزش و یا پیاده روری احساس سوزش و یا  کشیدگی
  • در هنگام پوشیدن لباس های تنگ و یا چسبان احساس ناراحتی کنید

خوشبختانه با  پیشرفت تکنولوژی امروزه می توان تمام مشکلات  در زنان را در کمترین زمان برطرف کرد ،بانوان با استفاده از جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی می توانند در روابط جنسی خود موثر شوند و  اعتماد به نفس از دست رفته خود را  به دست آورند.

 

برخی از خدمات دکتر بختیاری متخصص زنان خوب در تهران

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

آمنیوسنتز

جراحی زیبایی واژن

با تشکر مدیریت سایت دکتر بختیاری متخصص زنان