ضررهای رابطه جنسی برای زنان

ضررهای رابطه جنسی برای زنان در واقع جراحاتی است که در این حین ممکن است ایجاد شود.  در این مقاله این موضوع را  بررسی می کنیم.

رابطه جنسی یکی از شناخنه ترین پدیده ها برای بشر می باشد .

عفونت مجاری ادراری

عفونت مجاری ادراری در بیشترین حالات بر اثر رابطه جنسی زیاد می باشد .

برای پیشگیری از بروز آن باید مطمئن شوید که به اندازه کافی روان کننده داریدو حتما قبل و بعد از رابطه جنسی به دستشویی بروید .این کار از ایجاد پارگی واژن و التهاب آن که منجر به عفونت های ادراری می گردد، جلوگیری می کند .

کبودی یا ضخم پس از رابطه جنسی

ایجاد رابطه بر روی یک سطح خشن می تواند سبب کبودی یا ضخم بر اثر مالش روی پوستتان پس از رابطه جنسی شود. منطقه آلوده  بدن خود را با آب سرد و صابون ضد باکتری بشویید. اگر پوست واقعا آسیب دیده باشد، مثلا واقعا خراشیده شده باشد یا فقط یک سطح قرمز بزرگ رویش ایجاد شده باشد، با ضد عفونی کننده آن را تمیز کرده و قبل از قرار دادن پانسمان روی آن از یک کرم آنتی باکتریال استفاده کنید.

ضررهای-رابطه-جنسی-برای-زنان

پاره شدن واژن

این مساله شاید رایج ترین آسیب جنسی در اطراف شما باشد.  زمانی متوجه این مساله خواهید شد که خونریزی داشته باشید یا نزدیکی  واقعا دردناک و سخت  شود.علت پارگی واژن این است که این قسمت بدنتان خیلی خشک است.

آیا برقراری رابطه زناشویی به دفعات زیاد ضرر دارد؟

روابط زناشویی زیاد را نباید با بیش فعالی جنسی که روان شناسان و روان پزشکان آن را اختلال رفتاری محسوب می کنند، اشتباه گرفت.

بیش فعالی جنسی عبارت از تمایل و احساس نیاز مرضی به برقراری رابطه زناشویی است. معمولا علاقه یا نیاز جنسی زوج ها کاملا با هم منطبق نیست و درمواردی که این نداشتن تطابق اندک است، طرفین با تعدیل در میل جنسی به حالت تعادل می رسند و زن و شوهر بدون مشکل در کنار هم زندگی و نیازهای جنسی همدیگر را برطرف می کنند.

برخی از خدمات دکتر بختیاری متخصص زنان

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

آمنیوسنتز

جراحی زیبایی واژن

با تشکر مدریت سایت دکتر بختیاری متخصص زنان