جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن امروزه در میان زنان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد در این جراحی مشکلات ظاهری واژن را که موجب کاهش زیبایی و اعتماد بنفس زنان شده است و این مشکل در عملکرد واژن و در روابط زناشویی تاثیر گذار می باشد رفع می شود. در واقع در جراحی زیبایی واژن لب های داخلی و لب های خارجی را قرینه و یا کوچکتر می کنند تا واژن به حالت اولیه خود بازگردد. در این مقاله در ابتدا توضیحات مختصری در خصوص رحم و یائسگی در زنان ارائه می شود و در ادامه در خصوص جراحی زیبایی واژن و روش های مختلف جراحی زیبایی واژن توضیحاتی ارائه می گردد.

رحم :

یکی از مهمترین اعضای داخلی بدن بانوان رحم می باشد که به شکل گلابی وارونه در ناحیه خط وسط در میان دو استخوان لگن قرار گرفته است و جنین در ان قسمت تشکیل و رشد می کند در نتیجه این عضو از بدن  در زندگی بانوان نقش به سزایی دارد رحم از سه بخش گردن، تنه و قعر تشکیل شده است. دیواره های رحم بسیار عضلانی می باشند به گونه ای که عضلات رحم در بانوان از قوی ترین عضلات می باشد که در هنگام زایمان انقباض همین عضلات سبب سختی زایمان و تحمل درد بسیار می باشد .

یائسگی

در مرحله یائسگی در زنان بدن با تغییراتی مانند کاهش ترشحات زنانه، مشکلات ادارای، تغییرات پستان ها، مشکلات عروقی و در برخی موارد بیماری های قلبی روبرو می شود. همچنین این مرحله در برخی از زنان افسردگی و نارحتی های روانی را به همراه می آورد. در این مرحله بانوان دیگر به صورت ماهیانه خونریزی ندارند و تولید استروژن کاهش می یابد که این کاهش مشکلات فراوانی را برای بانوان به وجود می اورد.

این مرحله در زنان بطور میانگین  در سن 51 سالگی بروز می کند اما در برخی از بانوان ممکن است از 40 سالگی تا 60 سالگی یائسگی بروز کند. ممکن است بر اثر عواملی که بر تخمدان توکیسک تاثیر می گذارد سن یائسگی کاهش یابد بانوانی که در سنین کمتر از 40 سال با این مشکل روبرو می شوند باید حتما به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنند دکتر معصومه بختیاری متخصص زنان و زایمان  با سابقه طولانی مدت در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و مشکلات این دوران را برای شما عزیزان به حداقل می رساند.

گشاد شدن واژن

گشاد شدن واژن که در کاهش میل جنسی بسیار تاثیر گذار می باشد بر اثر عواملی مانند آمیزش های متعدد، زایمان های متعدد، افزایش سن، عدم تناسب الت مرد و زن و ژنتیک ایجاد می شود. گشادی واژن مشکلاتی مانند کاهش رطوبت ناحیه واژن ( خشکی واژن )، کاهش قوام دیواره های واژن، بی اختیاری ادرار و احساس سوزش و خارش در ناحیه باسن را به همراه می اورد  که با جراحی زیبایی واژن تمامی این مشکلات رفع می گردد و ظاهر واژن به شکل اولیه خود باز می گردد و در نتیجه ان روابط زناشویی و میل جنسی که بر اثر گشادی واژن کاهش یافته بود افزایش می یابد.

جراحی زیبایی واژن با لیزر

در این روش دکتر معصومه بختیاری متخصص زنان و زایمان با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ زیبایی را به واژن شما باز می گرداند و خوشبختانه در این زمینه نتایج بسیار درخشانی را بدست آورده است. این دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن و به شکل ایمن و بی خطر و نتایج ماندگار جوان سازی دستگاه تناسلی را انجام می دهد.

مزایای جوانسازی واژن با لیزر:

این روش بدون درد و غیر تهاجمی می باشد و نیاز به بی هوشی و بی حسی موضعی ندارد

مدت زمان جوان سازی واژن بوسیله لیز بسیار کوتاه می باشد به طور میانگین این روش مابین 10 الی 20 دقیق زمان می برد

این روش هیچگونه عوارض جانبی ندارد و بسیار ایمن می باشد

با استفاده از این روش در هر سنی که نیاز به جوانسازی واژن خود دارید می توانید این کار را انجام دهید

رفع تیرگی دستگاه تناسلی و لابیا با استفاده از این روش امکان پذیر می باشد

رفع چین و چروک، سوزش و قرمزی واژن

ماندگاری طولانی مدت

جراحی زیبایی واژن به وسیله نخ

یکی از روش های جراحی زیبایی واژن استفاده از نخ می باشد در این روش با استفاده از نخ های مخصوص ناحیه واژن را تنگ می کنند لبه های پرینه را بالا می کشند و لیفت می دهند. زایمان های متعدد، امیزش های متعدد و افزایش سن موجب می شود که واژن حالت آویزان و افتاده پیدا کند که با استفاده از این روش می توان مشکل افتادگی و شلی واژن را برطرف کرد.

جراحی زیبایی واژن با پی آر پی

جراحی زیبایی واژن با پی آر پی که پلاسمایی سرشار از پلاکت می باشد نتایج بسیار شگفت انگیزی را به همراه آورده است به گونه ای که بانوان پس از جوانسازی واژن بوسلیه این روش  بسیار خرسند و راضی بوده اند

جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل:

یکی دیگر از روش های جوانسازی واژن تزریق ژل می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن و به اسانی قابل انجام است و هیچ گونه عوارضی را به همراه ندارد. ژل های تزریقی ماندگاری طولانی مدت ندارد و به مرور زمان در پوست جذب می شوند در نتیجه باید دو مرتبه تزریق انجام شود این روش نسبت به روش های دیگر ماندگاری کمتری دارد.

جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی :

در این روش از چربی سایر نواحی دیگر بدن برای جوانسازی واژن استفاده می شود به این صورت که در ابتدا بااستفاده از روش لیپوماتیک چربی ها از نواحی دیگر بدن مانند شکم، ران ها، باسن به صورت رقیق شده خارج می شوند  و بعد از پاکسازی و تصفیه کردن برای تزریق در واژن برای رفع چربی های تحلیل رفته اماده می شود. چربی های بدست آمده برای جوانسازی واژن و افزایش زیبایی ناحیه واژن در لب های خارجی واژن تزریق می شود.

با تشکر مدیریت سایت دکتر معصومه بختیاری متخصص زنان و زایمان