تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی از راه کار های جوانسازی ناحیه تناسلی در زنان می باشد که طرفداران بسیاری دارد .

افرادی که به دلیل افزایش سن و پیری دچار افتادگی در ناحیه واژن خود شده اند ،می تواننن با کمک تزریق ژل به واژن خود مشکل خود را به راحتی برطرف کنند .

تزریق ژل به واژن به دو صورت در افراد انجام می شود . تزریق ژل به واژن با استفاده از مواد موقت  و یا تزریق ژل به واژن با استفاده از مواد دائم . بسته به شرایط و انتخاب هر فرد ،هر کدام از این مواد برای تزریق استفاده می شوند .

تزریق با کمک مواد موقت

همانطور که از اسم این نوع مواد پیداست ،تزریق با کمک مواد موقت بعد از زمان مشخصی اثر خود را از دست می دهد و فرد برای ماندگاری تغییرات ایجاد شده نیاز به تزریق دوباره دارد . بیشتر مواد به کار رفته در تزریق موقت در طی 2-12 ماه ماندگاری دارند .

تزریق-ژل-به-واژن

تزریق ژل به واژن با کمک مواد دائمی

افرادی که برای جوانسازی واژن از مواد دائمی استفاده می کنند می توانند ماندگاری این تغییرات را حداقل تا 5 سال داشته باشند .

تزریق ژل به واژن با استفاده از مواد بی حس کننده ایجاد می شود ،در نتیجه فرد در طی تزریق هیچ گونه دردی را احساس نمی کند

جوانسازی واژن با کمک تزریق چربی

تزریق چربی به واژن یکی دیگر از راهکار های جوانسازی واژن می باشد . در طی این تزریق قسمتی از چربی از نواحی خاصی از بدن برداشته می شود و بعد از برداشت چربی برای قابل استفاده شدن آن چربی تصفیه می شود ،در این مرحله چربی برای تزریق آماده می شود . این تزریق با استفاده از بی حسی موضعی در افراد انجام می شود و نیاز به بیهوشی کامل  در طی تزریق نمی باشد

بیشتر افراد از این روش جوانسازی در سنین بالا اسفاده می کنند زیرا افزایش سن سبب می شود که واژن چربی خود را از دست بدهد و لب های خارجی  واژن  تقریبا بدون چربی شوند ،با کمک تزریق چربی می توانید چربی از دست رفته را جبران کنید .

برخی از خدمات دکتر بختیاری متخصص زنان خوب در تهران

زایمان طبیعی

زایمان سزارین

آمنیوسنتز

جراحی زیبایی واژن

با تشکر مدریت سایت دکتر بختیاری متخصص زنان